خدمات مالی

رازبان حساب این امکان را دارد تا به پشتوانه دانش و تجربه خود انواع خدمات مالی، مالیاتی، حسابداری و مشاوره متمایزی را ارائه و پشتیبانی کند.

ثبت درخواست مشاوره

خدمات حسابداری

امروزه حسابداران باید از یک سو اطلاعات مالی را از خلاصه‌سازی، تجزیه و تحلیل معاملات روزمره یک سازمان تهیه و تنظیم کنند و از سوی دیگر اطلاعات مفیدی را تهیه و تدوین کنند که برای طراحی و اجرای یک برنامه‌ریزی دقیق مالی مورد نیاز است.

مشاهده خدمات

خدمات مالیاتی

آگاهی از اصول و مبانی مالیات باعث می‌شود که مقررات بر اساس خط مشی‌های ارائه شده و در جهت کسب اهداف مقرر تدوین شوند و در زمان اجرای این قوانین با اعمال سلیقه مأمورین مالیاتی یا مقاومت مؤدیان مواجه نشود.

مشاهده خدمات

خدمات مشاوره

اگر شما صاحب کسب و کار هستید یا مدیر عامل شرکت یا حسابدار یا … ، فرقی نمی‌کند حتماً به یک مشاور مالی با تجربه و آگاه در کنار خود نیاز دارید؛ مشاوری که خم و چم مسائل مالی را دیده باشد و برای هر کدام بتواند یک راهکار عملی ارائه کند.

مشاهده خدمات
رازبان حساب
رازبان حساب

ارائه دهنده خدمات و نرم‌افزارهای مالی

ثبت درخواست دمو رایگان آشنایی با امکانات نرم‌افزارهای سپیدار و دشت

روی دانش و تجربه رازبان حساب، حساب کنید

تماس با ما ۰۹۱۲۷۸۱۸۵۶۹
دکتر ناصر فکوهی

مؤسسه انسان‌شناسی و فرهنگ از بدو تاسیس تا امروز بیش از ده سال است که از خدمات حقوقی و حسابداری آقای رضا رجبی و سپس شرکت خدمات مالی و حسابداری “رازبان حساب” که با مدیریت ایشان تشکیل شده است، استفاده می‌کند و از این خدمات چه از لحاظ سرعت و دقت و اطمینان کار و چه از لحاظ کیفی رضایت کامل دارد.
برخورداری از این شرکت به عنوان مشاور حقوقی در امور مالی و حقوقی برای انسان شناسی و فرهنگ شانس بسیار مهمی بوده که به رشد و اطمینان از قانونی بودن و رعایت همه ضوابط و قواعد اداری و مالی کمک بزرگی به ما کرده است. پیچیدگی امور مالی و حسابداری و قوانین که تغییرات زیادی را در دنیای امروز و در ایران شاهد هستند، نیاز به برخورداری از مشاوران مالی و قانونی حرفه‌ای و متخصص دارد، همانگونه که استفاده از برنامه‌های رایانه‌ای و شبکه‌ای در این حوزه‌ها بدون کمک متخصصان ممکن نیست. و خوشبختانه در هر دو مورد شرکت ” رازبان حساب ” توانسته است به تمام نیازهای ما به نحو احسن پاسخگو باشد. از این رو رضایتمندی خود را در همکاری با این شرکت را اعلام می‌کنیم.

مدیر و مؤسس

حسابدار آنلاین خدمتی متمایز

زندگی مدرن به یک روش جدید حسابداری نیاز دارد؛ با حسابدار آنلاین بدون قرار ملاقات، بدون صرف هزینه گران، بدون استخدام حسابدار مقیم، بدون صرف زمان برای اطلاع از قوانین و … از انجام به موقع و صحیح امور مالی و الزامات قانونی در زمینه‌های مختلف فعالیت‌های اقتصادی خود آسوده بوده و با دریافت خدمات غیر حضوری زمان خود را ذخیره کنید.

حسابدار آنلاین ایده‌ای مبتنی بر دانش و فناوری روز، درصدد گسترش خدمات حوزه مالی در بستر خدمات برخط (آنلاین) است. به همین دلیل ایده اصلی و محوری حسابدار آنلاین با توجه به گسترش روزافزون فناوری‌های رایانه‌ای و اینترنتی، مبتنی بر ارائه کلیه خدمات مالی از راه دور است تا علاوه بر ارائه این نوع خدمات حرفه‌ای در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به برگزاری نشست‌های حضوری، بتواند یاری دهنده آن دسته از مدیرانی باشد که همواره هزینه‌های بالای جذب نیروی متخصص، تهیه نرم‌افزار مناسب و مقرون به صرفه، افزایش هزینه‌های سربار و … از دغدغه‌های اصلی آنان شده است.

منشأ این ایده آن است که نه تنها دنیای آینده دنیای اینترنت و فضای مجازی خواهد بود بلکه دنیای امروزی نیز در حال بدل شدن به یک شبکه بزرگ مجازی است و زندگی در آن بدون استفاده از نرم‌افزارها و اینترنت محال شده است. هر چند در این زمینه دغدغه‌های دیگری از جمله سهولت انجام کار، حفظ محیط زیست با جلوگیری از ترافیک و کاهش آلایندگی هوا (در حد توان) نیز مدنظر بوده است.

حسابدار آنلاین

خدمات حسابداری

تنظیم صورت‌های مالی اساسی، ثبت اسناد مالی و …

بیشتر بدانید …

خدمات مشاوره

مشاوره مالی، مشاوره مالیاتی، مشاوره تکالیف قانونی و …

بیشتر بدانید …

خدمات مالیاتی

تنظیم اظهارنامه‌های مالیاتی، تحریر لوایح مالیاتی و …

بیشتر بدانید …

بررسی جامع بسته‌ها، نسخه‌ها، سیستم‌ها و زیرسیستم‌ها

نرم‌افزارهای شرکتی سپیدار و فروشگاهی دشت

مشاهده و بررسی همه موارد