ویترین نرم‌افزار

ویترین نرم‌افزار

اگر شما نرم‌افزاری دارید که دیگر جواب‌گوی کسب و کار شما نیست و در صدد تهیه نرم‌افزار به‌روزتر هستید ما در رازبان حساب ضمن مشاوره تخصصی برای تهیه نرم‌افزار مناسب کسب و کار شما، این امکان را در ویترین نرم‌افزار فراهم کرده‌ایم تا بتوانید از طریق آن نرم‌افزار قبلی خود را به مخاطبان پیشنهاد داده و به فروش برسانید و بخشی از سرمایه اولیه آن را بازیافت کنید.

بیشتر بدانید …

ویترین نرم‌افزار رازبان حساب؛

امکانی برای فروش نرم‌افزارهای حسابداری بلااستفاده شما

رازبان حساب

با رازبان حساب، حساب و کتاب کنید.

برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی نرم‌افزارهای سپیدار و دشت به صفحات قیمت آنها مراجعه کنید.

قیمت نرم‌افزار سپیدار
قیمت نرم‌افزار دشت
ویترین نرم‌افزار

امکانی برای فروش نرم‌افزارهای حسابداری بلااستفاده شما

کمک به کسب و کارها با کاهش هزینه‌های تأسیس

بسیاری از کسب و کارهای تازه تأسیس ممکن است به یک نرم‌افزار حسابداری نیازمند باشند ولی در ابتدای کار به لحاظ پرداخت هزینه‌های تاسیس و راه‌اندازی توان پرداخت بهای سنگین نرم‌افزارهای حسابداری را نداشته باشند.

کمک به رشد کسب و کارها با کاهش هزینه‌های توسعه

در مقابل هم بسیاری از کسب و کارها هستند که از ابتدا اقدام به خرید نرم‌افزار کرده‌اند و اکنون با توسعه کسب و کارشان به این نتیجه می‌رسند که نرم‌افزار خریداری شده دیگر پاسخگوی نیاز آنها برای مدیریت کسب و کارشان نیست. به همین دلیل درصددند تا نرم‌افزار حسابداری خود را ارتقاع دهند ولی به علت عدم امکان عودت نرم‌افزار و عدم وجود بازار فروش مشخص امکان تبدیل آن را ندارند و به ناچار متحمل هزینه مجدد برای تهیه نرم‌افزار متناسب با کسب کار خود می‌شوند و نرم‌افزار قدیمی بلااستفاده بایگانی می‌شود.

ویترین نرم‌افزار

از اینرو ما در رازبان حساب به منظور کمک به رشد کسب و کارها علاوه بر اینکه به متقاضیان خرید نرم‌افزارهای حسابداری و فروشگاهی خدماتی چون مشاوره تخصصی، کانورت اطلاعات نرم‌افزار قبلی، امکان پرداخت اقساط و … را ارائه می‌دهیم؛ این امکان (ویترین نرم‌افزار) را نیز برای پیشنهاد و فروش نرم‌افزار قبلی در اختیارشان قرار می‌دهیم تا بتوانند نرم‌افزار بلااستفاده خود را در آن عرضه کنند و بخشی از سرمایه بلوکه شده خود را به چرخه فعالیت کسب و کارشان بازگردانند.

ویترین نرم‌افزار، فرصتی را هم برای صاحبان کسب و کارهای تازه تاسیس و متقاضیان دریافت چنین نرم‌افزارهایی فراهم می‌کند تا بتوانند نرم‌افزار مورد نیازشان را با قیمت کمتری نسبت به نرم‌افزارهای حسابداری دست اول خریداری کنند.

اگر شما هم تمایل دارید نرم‌افزار حسابداری خود را ارتقا دهید، رازبان حساب این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا علاوه بر دریافت نرم‌افزار جدید، نرم‌افزار قدیمی بلااستفاده خود را – که منسوخ نیست (امکان دریافت خدمات پشتیبانی و آپدیت از شرکت تولید کننده آن وجود دارد)– به صاحبان کسب ‌و‌ کارهای تازه تاسیس و متقاضیان این نرم‌افزارها پیشنهاد ‌داده و به فروش برسانید.

ویترین نرم‌افزار

نرم‌افزارهای حسابداری بلااستفاده پیشنهاد شده شما

ما در ویترین نرم‌افزار لایسنس (شماره قفل) نرم‌افزارهای ارائه شده و امکان تمدید خدمات پشتیبانی آنرا تایید می‌کنیم. مختصری از امکانات و ویژگی‌های آنها را برای شما شرح می‌دهیم. همچنین نشانی وب‌سایت و اطلاعات تماس شرکت‌ تولید کننده آن‌ها برای بررسی‌های بیشتر در اختیار شما قرار می‌دهیم.

تخفیفات و هدایا
برای اطلاع از شرایط متنوع فروش به صفحه تخفیفات و هدایا مراجعه کنید

تجارت آنلاین خود را به صورت هوشمند و با کمترین هزینه رشد دهید و خدمات خود را بهبود بخشید.

مشاهده تخفیف‌ها و هدایا
ثبت درخواست دمو و مشاوره رایگان آشنایی با امکانات نرم‌افزار
سپیدار سیستم

با ارسال داده‌های خود موافقت می‌کنم که با من تماس گرفته شود